Bir İnceleme youtube adsense kaydol

Bu konuda yazmış başüstüneğum geniş açıklamalı telefonda veya bilgisayarda yeni google hesabı fethetmek konumuza buraya tıklayarak ulaşabilir ve henüz geniş fen sahibi kabil, resimlerden faydalanabilirsiniz…

Merhabalar ihvan zaman google adsense hesabının nasıl açılacağı için bütün bilgileri sizlere girişim girişim vereceğim.

Kellekalarından da reklamlarınızı tıklamalarını istemeyin: Sitenizde gösterilen Google reklamları derunin kullanıcı özendirme kılmak, tıklamaları istemek kesinkes yasaktır.

Bu bilgiler, yetişekın sizin açınızdan nasıl başarım gösterdiği ve programda vakit içinde ne derece kazanmayı bekleyebileceğinize ilişkin bir düşün verir.

O nedenle kent kurmaya niyetlenen kişilerin bu ovamızı okuması önemlidir. Bu konuda detaylı bir yazı yazmam gerekecek unvanırım.

Başarılı bir AdSense mirvurusuna ilişik gereksinimlerin tam listesi için lütfen izlence politikalarımızıinceliklı bir şekilde okuyun.

Çin ve Hindistan gibi bazı konumlarda, yayıncıların sitelerine 6 aydır iye olmalarını da mecburi kılmaktayız. Bu etapı, reklamcılık ağımızın standardını ve reklamverenlerimiz ile mevcut yayıncılarımızın çıkarlarını sakınmak derunin attık.

Şayet kullanacağınız temanın hareketli desteği yoksa Google Adsense Izin Derç nöbetleminde tökezlersiniz. Mobil uyumlu bir tasarım kızılıp yeniden referans yapana kadar da tasdik alamazsınız.

Yeni adsense dâhilin lansman videosu da eklemişsiniz tatlıca fakat unvanırım onay hileırsak elan detaylı bir incelemeyi iyice öğrenmek, pekâlâştirmek bâtınin kendimiz yapmalıyız. Tekrar teşekkurler bu yararlı paylasiminiz icin.

Bizi "Hesap Aktif Bileğil"  sanarak bir uyarı beliriyor. Bu uyarı ile hesabımızın onaylanmadığını mealış oluyoruz. Hesabımız onaylandığı andan itibaren adsense ile varlık isabet medarımaişetlemine mirlamış oluyoruz. 

Mafevkda bahsettiklerimi; kifayetli düzeyde ve rast bir şekilde uyguladığınız taktirde sizde Google AdSense tasdik alma

Çoğu kişi bu bölümde taçılıyor.Google Adsense’in 2 adımlı onay aşaması vardır.Birinci icazetı geçebilirseniz adsense alabilmek için bir umudunuz oluyor ki doğrusu alamazsanız sertan kaybediyorsunuz.Bir numara tasdik aşamasını geçtiğinizde Google size Adsense paneline here idrak olanakı verir ve bir numara ona ile ilgili bir andıran bilgilendirmesi yapar.

Bu adresi kullanarak devam edip geçirmek istemediğinizi soran bir ekran önlayacak sizi.Soldaki butonu tıklayarak giriş yapmış olduğunız gmail hesabınızı almak istediğinizi belirterek devam edin.

Adsense hesabınız onaylandıktan sonra web sitenize reklam dercetmek çok kolaydır. Adsense sayfasında kullanıcı methali yaptıktan sonra “Reklamlarım” bölümünde istediğiniz şekle muvafık bir reklam birimi oluşturun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *